PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1318}

Śniadanie u Tiffany'ego

Breakfast at Tiffany's
7,8 157 402
oceny
7,8 10 1 157402
7,0 26
ocen krytyków
Śniadanie u Tiffany'ego
powrót do forum filmu Śniadanie u Tiffany'ego

Do filmu zabrałam się dość późno, ale chyba w najlepszym momencie, bo jestem w połowie swojej listy ''klasyków'' do oglądnięcia.
Film ratuje tylko klimat manhattanu, muzyka i kapelusze głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 9
nazinska

podobnie jak TY zabrałam się za ten film późno, zdanie mam kompletnie odmienne.
Magia starego kina. Sprawił mi wiele nieukrywanej przyjemności :) POlecam

nazinska

dokładnie- magiczny nowy jork, urocza audrey- nic poza tym

nazinska

Miałam ogromne oczekiwania co do tego filmu ,wydawało mi się ,że tak rozsławiony film musi być rewelacyjny. Obejrzałam go miesiąc po ''Sabrinie'' i czułam ogromne rozczarowanie. Nie wiem dlaczego ''Śniadanie u Tiffaniego'' jest bardziej doceniane od np właśnie ''Sabriny''. Było kilka fajnych momentów ,film był osadzony w dobrym miejscu, aktorka dobrze dobrana ,ale jednak nie był on ciekawy,zaskakujący i ogólnie dobry.

ocenił(a) film na 8
sunako

A mnie ten film się podobał! Na pewno nie ma w nim nic co mogłoby rozczarować. Jak zwykle wspaniała gra Audrey Hepburn, ciekawy scenariusz, zabawne dialogi, magia Nowego Jorku, kreacje. Jak dla mnie, świetnie spędzone 2 godziny w te mroźne wieczory :)

sunako

trzeba pamiętać, że film powstał w roku 1961, trudno oceniać go dzisiejszymi kryteriami

ocenił(a) film na 6
tellmesomething

Czy ja wiem, ja oceniłam film na 7 magia Nowego Yorku, muzyka, stroje.Ale postać Holly momentami mnie denerwowała, np wtedy gdy mowiła o swoich sponsorach szczury...Znam tego typu panienki ale nie mają tyle klasy w ubieraniu się co Holly, ale myslenie maja podobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones