PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99410}

Atlantyda: Powrót Milo

Atlantis: Milo's Return
6,0 10 267
ocen
6,0 10 1 10267
Atlantyda: Powrót Milo
powrót do forum filmu Atlantyda: Powrót Milo

Czy ktoś jeszcze zauważył podobieństwo ze Scooby Doo O.o ? Paczka szuka odpowiedzi - "o co
chodzi z dziwnymi zdarzeniami" . I rozwiązują zagadkę na koniec... Tak mi się skojarzyło ;p

unique6596

ja tylko czekałam na tekst "udałoby mi się, gdyby nie te dzieciaki i ich kundel"

karin_

ale było coś podobnego xD

unique6596

nie było ;p

ocenił(a) film na 4
unique6596

oglądając tą bajkę pomyślałam to samo..potem weszłam na filmweba i prosze bardzo, widze ze nie tylko ja to zauważyłam

ocenił(a) film na 9
dewa90

W sumie to racja, podobnie występuje cała sytuacja jak w bajkach o Scooby Doo. W obu przypadkach zaś drużyna jest po prostu urocza pod każdym względem i jakoś trudno jej nie lubić, również przygody mają trzymające w napięciu :)

ocenił(a) film na 3
unique6596

słuszna uwaga! cały seans zastanawiałam się co mi przypomina ta bajka :D nawet postaci są podobne.."pies", chłopczyca, mięsniak, głupek i blondi

unique6596

No wlasnie. To wyglada jak prosty jak budowa cepa produkt Hanna Barbera, a nie animacja Disneya. Sequel zostal sklejony z trzech odcinkow anulowanego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones