PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=854517}

Cząstki kobiety

Pieces of a Woman
7,1 28 477
ocen
7,1 10 1 28477
6,2 32
oceny krytyków
Cząstki kobiety
powrót do forum filmu Cząstki kobiety

J.w. nic nie mam do pani, która robiła za lektora/lektorkę w tym filmie, ale 5min męczarni i poszły napisy :) Kirby i LeBeouf (nie oceniam go prywatnie) majstersztyk, nie dziwię się, że ludzię się nad nimi rozpływają. Podobne krecje jesli chodzi o duety aktorskie, które wywarły na mnie wrażenie znalazłem w Pokucie i Historii małżeńskiej. Brawo :)

ocenił(a) film na 7
nieSEZONOWI_youtube

Lektora można wyłączyć i włączyć napisy.

nieSEZONOWI_youtube

Ja wytrzymałem do drugiego zdania wypowiedzianego przez Panią lektorkę. "Czubówna" rzucająca bluzgi mnie rozśmieszyła, a film jest poważny.

ocenił(a) film na 5
nieSEZONOWI_youtube

My tak samo , maz od razu po jednym zdaniu - nie no z tym lektorem nie ogladamy wlacz napisy

ocenił(a) film na 5
nieSEZONOWI_youtube

Jeżeli nie jesteś w stanie nauczyć się najprostszego języka zagranicznego, to oglądaj z napisami.

ocenił(a) film na 7
berni_

Dla mnie prostszy jest koreański, ale skąd o tym możesz wiedzieć :) Jeszcze jakieś złote rady?

ocenił(a) film na 5
nieSEZONOWI_youtube

Dziękuję za potwierdzenie mojej tezy. Nie jest moją winą niestety to, że jesteś inny od reszty społeczeństwa. Poproś kogoś mądrzejszego o pomoc.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nieSEZONOWI_youtube

Nie rozumiem oglądania filmów z lektorem i chyba nawet nie chcę zrozumieć. Lektor zagłusza ton głosu bohaterów, akcent, intonację...wszystko. Czemu ludziom nie chce się czytać? Albo poduczyć angielskiego?

ocenił(a) film na 7
Nudyy_

Dziwne pytania zadajesz... Myślę, że chodzi przede wszystkim o wygodę. Nie każdy ma doktorat z filologii angielskiej. Rozumiem, że filmy po chińsku czy koreańsku też tylko w oryginale? Każdy robi to na co ma ochotę, ja podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami i jak widać nie tylko mnie to przeszkadzało.

nieSEZONOWI_youtube

To ktoś w ogóle ogląda filmy z lektorem? :o

nieSEZONOWI_youtube

Zgadzam się z lektorem,to żenada kobiety nie powinny być lektorami. LeBeouf zajebisty jak zawsze

ocenił(a) film na 9
nieSEZONOWI_youtube

Wystarczyło sobie przestawić na wersję z oryginalnym językiem i napisami polskimi lub bez...

ocenił(a) film na 8
nieSEZONOWI_youtube

Lektor zabija KAŻDY film. A komedie/sitcomy to już w ogóle oglądanie z lektorem jest skrajną głupotą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones