PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=557619}
7,0 74 833
oceny
7,0 10 1 74833
6,9 25
ocen krytyków
Hugo i jego wynalazek
powrót do forum filmu Hugo i jego wynalazek

Yeah! Nie mogę się doczekać skandujących tłumów i rozpaczy odwiecznych fanów Scorsesego! ;)

Kazioo

Co ty z tym 3D?
Scorsese to świetny reżyser i nawet z 3D wyskakującym z ekranu zrobi przyzwoite widowisko.
Po za tym 3D jest tylko w kinach i jak ci się nie podoba to czekaj na DVD czy tam na Blue Ray i obejrzyj w domu.

wojtek40i4

A czy trzeba czekać na DVD? :D

Filmy 3D kręci się żeby pokazać efekty......boję się o ten film

ocenił(a) film na 4
bisban

spokojnie niech sobie Martin sprawdzi 3D i kino familijne, ale zaraz potem niech wraca do porządnego krwistego kina!!!

Kazioo

Ja wogule nie rozumiem tego całego szału 3d. To ani fajne i przyjemne nie jest i do tego nic nie widać. Te parę listków które pojawiają przed nosem na mnie wrażenia specjalnie nie robią. A wkurza niesamowicie jak nie można nigdzie obejrzeć filmu w 2D.

Egaher

Według mnie powinny być wyświetlane wersje w 2d i 3d. Który film miał tylko 3d? Oprócz tych dla dzieci.

ocenił(a) film na 4
Kazioo

Podobno po pierwszych pokazach sam "KRÓL ŚWIATA" Jimmy Kamerun jest zachwycony, mówi że to najlepsze 3D obok jego "Avatara"...

GhostFace

Film ma fantastyczne recenzje - w co drugiej przewija się, że to jedna z najpiękniejszych laurek dla kina ever lub też, że jest to jedno z największych osiągnięć Marty'ego. Bardzo mnie to cieszy. Od początku byłem bardzo na tak jeśli chodzi o ten projekt. Ileż można kręcić filmy gangsterskie?

A z tym Jimem nie było pzypadkiem tak, że powiedział, iż jest to najlepsze 3D do tej pory? (czyli wskazywałoby na to, że nawet lepsze od jego własnego?).

ocenił(a) film na 4
Albertino

hmm, no niby wg. forum IMDB, jest jak piszesz, ale ciężko mi sobie to wyobrazić(3D lepsze that is). Te recenzje faktycznie świetne, ale już nie czytam za dużo, IMAX w lutym. Świetna sprawa z tymi nawiązaniami do klasyki, będzie uczta.

ocenił(a) film na 4
GhostFace

mam nadzieję że Hugo sprawdzi się jednak równie świetnie w domku, bez 3D, ponieważ jak wiadomo - "Avatara" bez 3D, nie ma co dotykać, ten film nie istnieje bez 3D.

GhostFace

Avatara widziałem tylko w 3D i też za bardzo nie istniał ;)

Szkoda tylko, że ten Hugo dopiero w lutym. Ze świętami mi się to dziełko kojarzy i z przyjemnością obejrzałbym wtedy w kinie. Btw. znów się nasi dystrybutozy popisali z tytułem, niedługo będą to 3D wciskać przed i po każdym wyrazie.

ocenił(a) film na 4
Albertino

"Avatara widziałem tylko w 3D i też za bardzo nie istniał ;)"

widziałem w IMAX i Cinema City na zwyklejszym 3D, różnica kolosalna. Teraz na 3D jak już idę to tylko IMAX, 6,7,8 rząd i gra.

Tytuł to jakaś absolutna kpina, może to jeszcze zmienią? Nie ma chyba drugiego kraju na świecie, gdzie widzowie traktowani byliby tak zdecydowanie - jak idioci. Choć jeśli opcje typu "Wyjazd Integracyjny" zapełniają sale kinowe, to chyba wszystko się zgadza;)

ocenił(a) film na 6
Kazioo

No, to teraz się jeszcze okaże, że Irishman będzie w 3D ;]

Kazioo

Coś hipsterzy słabo atakują to 3D. Co z wami? :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones