PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104}

Mała syrenka

The Little Mermaid
7,3 79 123
oceny
7,3 10 1 79123
6,8 18
ocen krytyków
Mała syrenka
powrót do forum filmu Mała syrenka

Wersja z lektorem

ocenił(a) film na 8

Witam. Czy ktoś spotkał gdzieś w odmętach internetu wersje z lektorem? Ostatnio po paru latach postanowiłam obejrzeć Małą Syrenkę i była ona z dubbingiem. Coś mi kompletnie nie pasowało i uświadomiłam sobie że bajka na vhs którą oglądałam tyle razy w dzieciństwie była z lektorem. Ale internet chyba nic o takiej wersji nie wie niestety...

Mad0108

ja też oglądałam w dzieciństwie z lektorem i nie lubię dubbingu. Niestety szukałam bez powodzenia....

nunax4

lektor i oryginalne piosenki - tylko taka wersja wchodzi w grę, niedawno odsłuchałem jednej z piosenek tego filmu po polsku i strasznie spartaczyli.. chodź później już im trochę lepiej to szło (np. Pocahontas).

Mad0108

pozostaje wersja oryginalna + napisy. mam to samo z Aladynem i Piękną i Bestią, całe dzieciństwo katowałam VHSy z lektorem i do dziś nie jestem w stanie oglądać inaczej.

Mad0108

kilka lat temu byla na gryzoniu w oryginale z polskim lektorem ale usuneli

ocenił(a) film na 8
arek2010

DZIŚ ZNALAZŁEM PUDLO ZE STARYMI KASETAMI MOIMI I MOJEJ KUZYNKI 
TAKIE FILMY JAK 
• królewna śnieżka (dubbing 1938)
• Kopciuszek (2 wersje: Dub 1961 i dwie wersje Eng + lektor)
• Śpiąca królewna (dubbing 1962)
• Mała syrenka (2 wersje: Niem. + lektor i Eng + lektor)
• piękna I bestia (Eng + lektor Tomasz Knapik)                                                                                                                   • Aladyn (Eng + Lektor)
To faktycznie niepowtarzalny klimat 

ocenił(a) film na 9
Mad0108

Wersję lektorską, która krążyła na kasetach wideo czytał Jerzy Rosołowski. To było zaskakująco dobre tłumaczenie, po stokroć lepsze od oficjalnego, wydanego później na DVD. Również poszukuję...

s_fedorov

Jak znajdziesz to daj znać, bo ja też szukam, jest szansa że znajdę ją gdzieś u rodziców na strychu na VHS , ale nie będzie na czym obejrzeć

Sasza_Zaluska

Mam na vhs :) z lektorem wersja niemiecka z 89 roku . Muszę oddać moje kasety do przegrania . Jeśli się uda dam Wam znać i się podzielę ;)

katyen

To wspaniała wiadomość , jak już to ogarniesz to daj znać. Pozdrawiam! ️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones