PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803331}

Mandy

6,0 15 156
ocen
6,0 10 1 15156
6,5 28
ocen krytyków
Mandy
powrót do forum filmu Mandy

Nie wiem czy film miał być mroczny i poważny czy też miał być pastiszem, ...był głupio-śmieszny. Czytałem że zalatuje Lynchem (o matko, naprawdę gdzieś to wyczytałem), że arthouse, a tu taki owszem trip ale raczej po palących styki dopalaczach. Jeśli miała być tu filozofia to była nonsensowna i ogólnie mam nieodparte wrażenie że za scenariusz wziął się jakiś dwudziestolatek który, właśnie, niedawno zaczął zajadać dopalacze i poczuł się artystą. 2, 3 razy w kinie zakrywałem usta rękami żeby nie rozpraszać innych śmiechem, ale słyszałem że nie byłem w tym osamotniony, szkoda że w momentach które z założenia miały być mroczne i poważne, a może nie miały? Miały czy nie?

ocenił(a) film na 10
piotr_poranek

Problemem takich filmów jest to, że trzeba się złapać na to szaleństwo. Nie złapałeś się. Czy miały? Miały i nie miały. W pewnym momencie, wszystko co ma być jakieś, staje się jakiekolwiek. I tak, można się śmiać na cały głos, a jednocześnie siedzieć z wytrzeszczonymi ze strachu oczami. I, co najpiękniejsze, to się zupełnie nie wyklucza. Weird shit.

ocenił(a) film na 1
Qoraqkos

Co kto lubi. Gorszej tandety i kiczu o niczym dawno nie widziałem. Przerost beznadziejnej formy nad jeszcze gorszą treścią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones