PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8515}

Pani Doubtfire

Mrs. Doubtfire
7,0 141 065
ocen
7,0 10 1 141065
6,9 19
ocen krytyków
Pani Doubtfire
powrót do forum filmu Pani Doubtfire

Jedna z najlepszych komedii rodzinnych jaką mogę polecić. Bethoven był za słodki, ten jest
odpowiedni. Wywarzona ilość gagów i kreatywne ich wprowadzenie. Błyszczy w nim Robin
Williams, dobrze spisuje się Sally Field, a miejsce znalazło się nawet dla typowego Bonda.
Film kończy się pozytywnie, nie jakimś super happy endem, ale szczęśliwie. Film nawołuje
do oceny sytuacji rodzinnej na spokojnie - to popłaca. Dodajmy, że mocnym punktem tego
filmu jest charakteryzacja.
Film jest długi, ale niech to nikogo nie zniechęca. GORĄCO POLECAM!
Ocena: 8-8,5/10

zwichrowaniec

Jedna z najlepszych komedii z mistrzem tego gatunku w roli głwnej Robinem Williamsem. Ten sam motyw rozwodowy pojawia się 4-lata pózniej w innej komedii z Jimem Carey'em -"Kłamca, Kłamca" gdzie również gra starsza pani blond sekretarka.

ocenił(a) film na 8
JohnDp

Zgadza się. Jak widać temat chwytliwy i warty odświeżenia po pewnym czasie ;]

zwichrowaniec

Jak po angielsku brzmiało słowo "chrzaniony"? ;P Zawsze ładnie tłumaczą. :D

zwichrowaniec

tak jest, ten film jest wspaniały. chętnie do niego wracam. świetna komedia, dziś już takich nie robią. a jednocześnie bardzo wzruszający film.

nie_mam_nicka

Bardzo fajna komedia, ale byłem pewien, że wrócą do siebie...

PS Dopiero skończyłem oglądać, bo cofałem. ;p

RafX

dla mnie to ,że nie wrócili do siebie, było właśnie bardzo prawdziwe i podniosło wartość filmu. pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć. takie zakończenie byłoby po prostu za słodkie i bardzo naciągane. moim zdaniem. pozdrawiam

zwichrowaniec

Zawsze przt komediach-przebierankach jest beczka śmiechu. xD

ocenił(a) film na 8
RafX

Prawda :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones