PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8515}

Pani Doubtfire

Mrs. Doubtfire
7,0 141 035
ocen
7,0 10 1 141035
6,9 19
ocen krytyków
Pani Doubtfire
powrót do forum filmu Pani Doubtfire

Przy większości dzisiejszych badziewnych komedyjkach Pani Doubtfire to genialna komedia.
Tak niska średnia to hańba.

ocenił(a) film na 8
mackal83

Dokładnie tak. Film jest bardzo mądrą komedią, bawi, wzrusza, zmusza do przemyśleń nad życiem.

ocenił(a) film na 8
mackal83

Dokladnie to samo opowiedzialam po obejrzeniu wczoraj. Juz nie ma takich komedi... Dzisiejsze komedie wywoluja raptem usmiech raz na jakis czas smiech, mialam wspanialy ubaw z Pania Doubtfire!

mackal83

Całkowicie się zgadzam. Ciężko znaleźć obecnie dobrą komedię. Ocena na filmwebie jest żenująca.

ocenił(a) film na 9
mackal83

dokładnie. Najbardziej wkurzający są przy tym ludzie którzy sa zbulwersowani "wysoka ocena filmu" i uważaja ze jest to spowodowane sentymentem ludzi do R.Williamsa....smieszne. Jeżeli ktos zachwyca sie takimi duurnymi komediami np. z Adamem Sandlerem który ani odrobinę nie jest zabawny ani on ani komedie z jego udziałem. To sie nie dziwię ze nie potrafią docenić tak dobrej komedii, inteligentnego humoru i wysmienitej gry aktorskiej. tyle w temacie...

ocenił(a) film na 9
mackal83

Zgadzam się. To jedna z niewielu współczesnych komedii, którym dałam 10.

ocenił(a) film na 9
mackal83

Piszesz o niskiej sredniej, a sam ją zanizasz dajac marne 8, troche to irracjonalne z twojej strony.

ocenił(a) film na 8
Straight_Outta_GDW

Heh.Przecież 8/10 to oznacza bardzo dobry film.Średnia jest 6,9 wiec jak oceną 8 mogę zaniżać średnią?Nie daje sztucznych ocen tylko dlatego by coś tam....
Ten film powinien mieć średnią ocen chociaż w okolicach 7,5

ocenił(a) film na 8
Straight_Outta_GDW

Jak można zaniżać średnią oceną powyżej średniej? Chyba ktoś tu uciekał z matmy co? Czas na korepetycje z matematyki a nie rozmowy o filmach. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
MANIEK_ANONIM

hahaha
w punkt ;-) dzięki za ten komentarz, przywracasz mi wiarę w ludzi na FW

ocenił(a) film na 8
Straight_Outta_GDW

w kategorii irracjonalności masz 100 punktów
ale brawo za ocenę 9/10 czy 8/10 to dość zbliżone oceny i obie bardzo wysokie

ocenił(a) film na 9
mackal83

Bo to troche glupie, narzekarz, z ejest 6,9. jak to raptem 1.1 mniej od twojej noty. Jak to taki swietny film to trzeba byolo dac 10, bo to jest komedia wybitna i w swoim gatunku zasluguje na taka note.

ocenił(a) film na 8
Straight_Outta_GDW

Jakby była średnia 7,5 to tak by była mniejsza od mojej oceny ;/.

użytkownik usunięty
mackal83

Chopie teraz młodociane smrody są rozsmieszane przez takie hity jak filmy z Kevinem Hartem albo Sandlerem.

ocenił(a) film na 9

No cóż, ja uważam, że Adam Sandler też jest dobrym komikiem, aczkolwiek do Robina Williamsa w roli Pani Doubtfire dużo mu brakuje.

użytkownik usunięty
Morska_Bryza

Kur......sko dużo.

mackal83

prawda? dużo się mówi (i czyta), że Pani Dubtifre to nie tyle co jeden z najlepszych filmów komediowych lat 90., a po prostu jeden z największych klasyków.
dodatkowo też wymienia się Panią Dubtifre jako jedną z najlepszych i najbardziej ulubionych komediowych ról Robina Williamsa. film naprawdę bardzo mi się podobał, ale kiedy pomyślę że Robina nie ma już z nami... :(

szczerze zdziwiłam się tak niską średnią dla Pani Dubtfire na FW. gdy pomyślę jakie główna teraz uchodzą za przezabawne ("szefowie wrogowie, "wilk z wall street", "grimbsy" itd.) aż ręce opadają.

isobel

Teraz w modzie są seriale na podstawie hitów kinowych - Więc nie zdziwiłbym się gdyby wpadali na taki pomysł, zapewne jednak bardzo trudno byłoby zastąpić Robina Williamsa .

ocenił(a) film na 8
mackal83

Dokładnie,ta komedia to prawdziwy classic.Ale widać gimbaza jej nie docenia,u nich jak nie ma żartów o cyckach,dymaniu to nie komedia ;)

mackal83

Dobra, stara (niestety już) komedia z przesłaniem.
Williams świetny, a scena w restauracji to pewnie top 10 najlepszych gagów komediowych ever.

Ogólnie żal za latami 90-tymi, z ich wypożyczalniami VHS, kiedy życie nie toczyło się w laptopach i srajfonach, a kino nie miało problemów z fundamentem - czyli Dobrze Opowiedzianą Historią.

ocenił(a) film na 8
mackal83

Prawdopodobnie zaniżają średnią osoby, które nie urodziły się w latach 70-tych czy 80-tych ( wiem to uogólnienie bo zapewne są wyjątki ). Kwestia innej mentalności i wrażliwości dzisiejszego widza, albo Williams im nie pasuje z jakichś względów.

użytkownik usunięty
mackal83

Oczywiście,że film ma za niską średnią. Nie rozumiem jak może mieć raptem 6,9. Jest bardzo mądry i życiowy. Zmusza do refleksji i przemyśleń. Tak naprawdę "pani Doubtfire" to jest bardziej dramat niż komedia. Odnoszę wrażenie,że średnią zaniża głównie podstawówka i gimbaza.

mackal83

Bardzo fajny film widziałem kilka razy (dzisiaj po raz enty). Świetna rola Williamsa ,Sally Field,Brosnan też fajnie zagrał a scena w restauracji najlepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones