PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490328}
7,4 71 666
ocen
7,4 10 1 71666
6,5 24
oceny krytyków
Różyczka
powrót do forum filmu Różyczka

Plastyczna, pełna uroku i kipiąca seksapilem babeczka. Nie o filmie wiem, ale jak zobaczyłem galerię do filmu to musiałem o tym napisać. Powinna grać więcej i w bardziej rozwiniętych produkcjach.

MatiBanas

Oglądałem w Atlanticu 27.02.
Człowieku!!! Jak zobaczysz film a nie galerię, to dopiero się ucieszysz!
Takiego ładunku erotyzmu w pełni uzasadnionego scenariuszem jeszcze nie widziałem. To nie jest żadne dodawanie "momentów" w celu zwiększenia oglądalności, tylko pokazanie jak motywacje seksualne mogą się przeplatać z zupełnie innymi w normalnym życiu nawet w nienormalnych czasach.
Fakt, że Kidawa-Błoński wybrał Boczarską a nie jakiegoś paszteta gotowego pod byle pretekstem pokazywać mało atrakcyjne krocze tylko zwiększa przyjemność oglądania.
Gorąco polecam!

Wróg Ekologów.

ocenił(a) film na 9
ekolog9

Wróg Ekologów:-)
Fajne.

Jeśli chodzi o Magdalenę Boczarską - rzeczywiście zjawiskowo piękna.

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

powiem szczerze i uczciwie - w polskim (a może nie tylko) filmie nie widziałem dotąd kobiety, która by tak pięknie prezentowała się nago. Jest idealnie piękna, mogłaby służyć za wzorzec kobiety w Sevres, gdyby taki istniał. Jedyne co mi troszeczkę przeszkadzało, było konieczne ze względu na rolę bohaterki z lat 60, kiedy wosk służył tylko do wróżb Andrzejkowych, if you know what I mean:-))).

GG06

o co chodzi z woskiem?

MatiBanas

http://bi.gazeta.pl/im/8/6235/z6235868O.jpg
No nie powiem, jakieś dziwne miny te kobiety mają.

MatiBanas

tyłek pani Boczarskiej czy piersi pani Żmudy co lepiej przyciągnie do kina?!...Zabieg marketingowy na poziomie rozporka.

ocenił(a) film na 10
tenszin

eeee tam od razu zabieg marketingowy. Faktem jednak jest, że ta pani grać potrafi, a z tego co widać dopiero teraz klarują się jej dobre role. A, że przy okazji jest na co popatrzeć to zupełnie inna sprawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones