PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713103}
7,2 134 517
ocen
7,2 10 1 134517
7,2 45
ocen krytyków
Sicario
powrót do forum filmu Sicario

Bez trollowania. Lubie ja.

dannyboi

Wiele osób ją lubi. Trollowaniem byłoby napisać, że jest brzydką i fatalną aktorką, lub nie dorasta do pięt Jennifer Lawrence.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Sorry nie mieszkam tam 9,5 roku. Gdy wyjezdzalem to slowo w tym kontekscie nie bylo uzywane ani na ulicy ani w necie. Wiem natomiast ze zostalo skopiowane z angielskiego. For sure I'm sure.
Oczywiscie jest piekna, hmmm powiedzmy SuperHot. :)

ocenił(a) film na 6
dannyboi

skoro nie mieszkasz tutaj 9,5 roku to Cię doinformuje , nasz Polski odpowiednik to "ruchał bym" :P

ocenił(a) film na 7
ROBERTHUNT

of korz uzywalo sie tez bzyknac i przeleciec o ile dobrze pamietam :) Tutaj raczej shag.

użytkownik usunięty
dannyboi

kurde, do tej chwili byłem przekonany że to Rooney Mara xD

Co ty pierdzielisz? xD

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

kurde, do tej chwili byłem przekonany że to Rooney Mara xD

Trochę trudno to zrozumieć, bo wiesz... Nie są zbytnio podobne xd

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

identyczne, przecież nie pomyliłbym dwóch niepodobnych, wszystko przez te profilowe filmwebowe, tutaj już zupełnie inne na korzyść Rooney, bo jednak bladość taka szlachetna http://www.aceshowbiz.com/images/news/rooney-mara-and-emily-blunt-racing-to-be-j ohnny-depp-s-wife-in-transcendence.jpg

No może troche xd

ocenił(a) film na 8
dannyboi

Blunt = świetna rola aktorska :)

ocenił(a) film na 7
dannyboi

też ją lubię jest świetna, ale w tym filmie nie miała okazji za bardzo się wykazać.

dannyboi

Dajcie spokój. Takiego grania w Hollywood jest od metra. Poza tym osoba którą grała EB była wyjątkowo irytująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones