PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 463 648
ocen
7,7 10 1 463648
8,0 51
ocen krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Polsat

ocenił(a) film na 8

Włączam Polsat a tutaj wszystkie "faki" wyciszone

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

Na Facebooku Polsatu jest zwiastun, w którym widać Naomi w bieliźnie. Nie pamiętam tej sceny podczas emisji filmu! Pewnie dlatego że jej w ogóle nie było :D

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Chciałbym napisać że islamizacja mediów , ale przypomniałem sobie że przecież jeszcze w Polsce jest takie coś jak katolicyzm ;) <grrrrrrr>.

dyktator98

Ta, bo Polsat to zawsze był taaaki katolicki. Jeszcze nie widziałem jakoś, żeby ta "pisowska" i "katolicka" TVP coś cenzurowała.

ocenił(a) film na 10
al_jarid

Jest jakaś nowa PiSowska ustawa telewizyjna o której nie wiemy?

ocenił(a) film na 9
al_jarid

W takim razie islamizacja polsatu ;)

użytkownik usunięty
Bigoslord

czego się o 20:00 spodziewaliście, idioci xD

ocenił(a) film na 9

Nie takie wulgaryzmy się oglądało o godz. 20:00 w naszej telewizji... Film od lat 18 i tyle.

yoanna1

No tak,ale polskie tłumaczenia powalają na kolana,najlepszy przykład :Romancing the Stone co znaczy po polsku Miłość,Szmaragd i Krokodyl :D

użytkownik usunięty
yoanna1

poza tym pewnie okrojona wersja była tańsza, a wszystko i tak pójdzie na konserwatywną władzę xDDD

Bigoslord

a mi się wlasnie ta wersja polsatowska podobała

Bigoslord

Polsat zniszczył świetny film!!!

ocenił(a) film na 6
Bigoslord

Serio myśleliście, że puszczą taki film o takiej godzinie bez jakiejkolwiek cenzury? Wtf?

ocenił(a) film na 10
oke

Już nie takie filmy puszczali. Przykład American Pie. W filmie także latają gołe cycki a wiele razy Polsat puszczał o 20:00.

ocenił(a) film na 6
Stachu7

Porównywanie American Pie do Wilka... -,-

ocenił(a) film na 9
oke

Jest stosowne.
W obu filmach jest mnóstwo scen które nie nadają się dla dzieciaków, ale American Pie to nawet popołudniami nie raz puszczali, i co spoko było.
Więc nie rozumiem czemu Wilka ocenzurowali.

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

zobaczylem pierwszą cenzure - pomyślalem "hmm chyba coś źle pamiętam ten film". Zobaczyłem drugą, konkretną cenzurę - wyłączyłem telewizor. DNO

Bigoslord

Musieli obciąć film, żeby był od 16 lat, a szkoda.

ocenił(a) film na 10
mativandamme

To co, w wieku 16-17 jeszcze nie można patrzeć na cycki i wciąganie koki? :)

robert2207

Według Polsatu, nie ;)

ocenił(a) film na 10
Bigoslord

Tak silnej interwencji w autonomiczność dzieła filmowego nie widziałem od czasu ocenzurowania "WIĘZI" braci Wachowskich na TVP2.
To, co zrobił Polsat to już nie jest cenzura, to zwykła kołtuneria. Pruderia. Jeśli Polsat tak bał się śmiałości obyczajowej tego filmu to czemu emitował go tak wcześnie?
Co i tak w żadnej mierze nie usprawiedliwia aktu wandalizmu, jakiego dokonał.
Margot Robbie nie jest naga, ludzie nie przeklinają, a przecież swoboda obyczajowa i ordynarność tego środowiska zostały pokazane przez reżysera w tak bezceremonialny sposób nie tylko ku naszej uciesze, ale także po to by odwozorować hedonistyczny (cudownie) styl życia tych pięknych potworów z Wall Street.

ocenił(a) film na 9
AutorAutor

Dokładnie tak. Ja w pierwszej chwili gdy były te wyciszenia myślałam, że mi się telewizor zepsuł. Nie wierzyłam, że w 2016 r działa aż taka cenzura w komercyjnej stacji.
Czy mi się wydaje, czy końcową scenę ze sprzedażą długopisu też ucięli??? Wg mnie było tam jeszcze kilka ważnych zdań.

Bigoslord

Oryginalna wersja była na Canal+

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Widziałem scene po zażyciu lemonów kiedy leonardo czołgał się z jonahem. Obaj na siebie krzyczeli ale nic nie było słychać dzięki polsat

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

żeby tylko te faki wyciszone (zresztą w beznadziejny sposób!), to jeszcze tyle scen wyciętych, że nie wiem, czy w kinie oglądałam ten sam film! Czy mi się wydaje, czy zakończenie też ucięli o to najważniejsze zdanie ze sprzedażą długopisu?

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

A i jeszcze jedno - ponoc to była amerykańska wersja telewizyjna Wilka. To ja się cieszę, że zobaczyłam ten film w kinie!

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Nie żebym broniła Polsatu czy coś, ale na swoim fp na fejsie napisali, że taką wersję dostali od dystrybutora, sam Polsat nic nie ucinał. Czy to prawda, czy nie - nie wiem. Nie wnikam. Obejrzałam "Wilka..." już dawno, więc nawet dobrze, że darowałam sobie wczorajszy seans i nie zmarnowałam 4 h. :P

ocenił(a) film na 8
AtramentoweSerce

powinni 2 części zrobić, 4 godziny (w tym 50 minut reklamy) to za dużo

ocenił(a) film na 9
sitrej

Też fakt. Albo trochę te reklamy skrócić.

ocenił(a) film na 9
sitrej

Nagrywałam i było w sumie 3,5 godz, w tym podejrzewam, że godzina reklam, bo oglądając takie miałam wrażenie.

Bigoslord

Czy to ta sama telewizja ciskała gromy na Glińskiego w pamiętnej teatralnej sprawie, że niby "ogranicza swobodę wypowiedzi artystycznej"? No to się teraz popisali, brawo.

ocenił(a) film na 9
Bigoslord

A miałam sobie właśnie obejrzeć, coby odświeżyć seans i dobrze się bawić. Ale zapomniałam. Chyba moja intuicja podświadomie wiedziała, że Polsat to się z dobrej strony nie pokaże.
Ładnie sobie zrobili, oj ładnie.
Mam nadzieję tylko, że sam film na tym nie ucierpi, choć w sumie jest to teraz tak głośne że ciężko by się nie zorientować, że coś było nie tak.

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

Nie wiem czemu jesteście tak zbulwersowani jakąś tam ocenzurowaną wersją, jebać polsat i ich sposób emisji najlepszych filmów. "Wilka z Wall Street" można kupić przecież za niecałą dychę i obejrzeć cały film albo ściągnąć, pozdro.

Bigoslord

nie wiedzialam, ale moze to i dobrze. nie lubie rzniecia, brutalnosci, narkomanii. juz i tak oburzalo mnie zachowanie bohaterow po alko. degeneracja

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Bigoslord

Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk został przeniesiony do Polsatu.

Bigoslord

Polsat słynie z takich śmiesznych wpadek. Aż mi się "Życie Pi" przypomniało i reklama w kulminacyjnym momencie. ;D

ocenił(a) film na 7
Bigoslord

na polsat film normalnie slychac faki

ocenił(a) film na 7
K_96

Dokladnie na Polsat film leci wersja bez zadnej cenzury i ma kategorie wiekowa od 18 lat więc to była zwykła ściema ze strony Polsatu że już dostali wersję ocenzurowaną która wyemitowali w głównej stacji.

ocenił(a) film na 10
dekiro

Polsat wspomniał, że chciałby wyemitować wersję reżyserską - najwyraźniej była więc możliwość jej wyemitowana. Pokazali jednak wersję ocenzurowaną, żeby film rozpocząć o 20:00. Teraz chyba się chcieli zrehabilitować.

ocenił(a) film na 9
rudy_filmy

Nie ma wersji reżyserskiej tego filmu

ocenił(a) film na 9
dekiro

Jeżeli puścili po 23-ej to wszystko jasne.

ocenił(a) film na 8
Bigoslord

Teraz to rozumiem, miesiąc temu myślałem że tv albo dekoder zaczyna się pier****ć. Ale i tak tłumaczenie lektora nie odzwierciedlało do końca oryginalnych kwesti. W każdym bądź razie na pewno było lepiej niż ostatnio no i wszystkie sceny chyba są.

ocenił(a) film na 9
TMkawa86

A już w ten wtorek 11 lipca film emitowany jest o 20:05;
ciekawe jaka wersja

ocenił(a) film na 8
krissovsky96

Ocenzurowana. W poniedziałek o godzinie 0:40 będzie wersja nie upośledzona.

ocenił(a) film na 9
VaDeR_ek

Równie dobrze mogli by puścić we wtorek po 23 z mniejszą ilością reklam i na jedno by wyszlo

krissovsky96

Właśnie oglądam i mnie szlak trafia bo film traci cały swój smaczek. A co lepsze trwa 4 godziny z reklamami a wycięte jest chyba z 0,5h filmu. Mogliby dawać jakaś informacje w opisie ze film jest cenzurowany bo myśle ze jak w lewym górnym rogu wisi 16+ to leci FILM a nie to coś...

ada_zajac

W reklamach mowili, ze ta wersja z poniedzialku jest bez cenzury, a ta na wtorek z cenzura ;) w sobote leci na polsat film raczej bez cenzury, bo jak pamietam-tam jej nie daja i film wtedy jest od lat 18

ocenił(a) film na 6
ada_zajac

jaki znowu smaczek? Co tam niby takiego fantastycznego było w tych wyciętych scenach, że każdy tak boleje nad tym? Serio, to jest to co nadaje filmowi sens?

ocenił(a) film na 9
ada_zajac

Dziwi mnie fakt, że w TV musi być puszczany od 18 lat. Przecież wszystkie kina puszczały go od 15...

Bigoslord

Teraz jest to obejrzenia na Netflixie. Tak całkiem fajny lektor, a i można włączyć napisy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones