PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873373}

Zbrodnie przyszłości

Crimes of the Future
5,4 7 058
ocen
5,4 10 1 7058
6,2 39
ocen krytyków
Zbrodnie przyszłości
powrót do forum filmu Zbrodnie przyszłości
ocenił(a) film na 6
sztorm

Najważniejsze, że będzie na blu...

Bokciu

W te wakacje jest taka posucha w polskich kinach, że ktoś mógłby się ogarnąć i wprowadzić parę premier z Cannes. Nowy Cronenberg z tego co widzę wejdzie do paru europejskich rynków jeszcze w czerwcu. Znając życie to film kupi Gutek, puści na horyzonty, a w kinach będzie w październiku (o ile w ogóle) jak już wyjdzie na Blu. Ktoś się jeszcze dziwi, że po pandemii kina nie mogą wrócić do dawnej formy?

ocenił(a) film na 6
Albertino

Też liczyłem na Gutka (kupił tam kilka filmów), ale chyba olał ten film ciepłym moczem (może zaszyli mu powieki w trakcie seansu?) Tak chcę obejrzeć to w kinie i myślałem, że po Cannes to tylko formalność, a tu umcyk zbity...

użytkownik usunięty
Grifter

Od kilku dobrych dni film krąży po sieci, z racji premiery na zagranicznym VOD.

ocenił(a) film na 6

A pieprzyć to! Taką ucztę to trzeba obejrzeć na dużym ekranie i obserwować reakcje innych ludzi, a nie kisić się w domu.

sztorm

22 lipca (monolith)

ocenił(a) film na 6
blanchot

I to jest znakomita wiadomość!

blanchot

No ale w koncu byl ten film w kinach czy nie? Ja nie widzialem. Moze przegapilem?

ocenił(a) film na 8
sztorm

ja chodzę do kina helios bo mam blisko, ale nie zapowiada się. żałuję również braku jackass forever w dostępnych w okolicy kinach

sztorm

Dziś o 23:05 Premiera na Canal+Premium

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones