Abel Korzeniowski

Adam Korzeniowski

8,6
2 079 ocen muzyki
powrót do forum osoby Abel Korzeniowski

Mam nadzieje, ze otrzyma Złotego Globa. Trzymam kciuki...

radgora

Również trzymam kciuki. Może nawet będzie nominacja do oskara :)? W każdym razie cieszy mnie, że jego kariera coraz bardziej się rozwija.

speiderman

I ja ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Piotr17PL

trzymam kciuki, oglądałem krótki wywiad z nim:
http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,28695,wideo,,143455,polak_nominowany_do_zloty ch_globow,aktualnosci_detal.html

użytkownik usunięty
migawka

Ten motyw do A Single Man to czysta poezja.
polecam trailer dla osób, które jeszcze nie słyszały...
film również świetny.

Zgadzam się mam cały soundtrack, słucham na okrągło i jeszcze mi się nie znudził :-) Ta muzyka jest genialna!
A film jest rewelacyjny...genialna rola Firtha!

haberka

Muzyka do tego filmu to jakieś kpiny... niemalże żywcem zapożyczone motywy z "The Fountain" Clinta Mansella. Żenujące!

blue_girl_2

niemożliwe!!

blue_girl_2

Ty mieć trochę racji.

blue_girl_2

dokładnie o tym pomyślałam kiedy pierwszy raz słuchałam samego soundtracku

haberka

Dziś na rynku w Krakowie usłyszałem pierwszy raz jego utwór, właśnie Stillness of the Mind i pierwszą moją myślą było "The last men - The Fountain" . Później odpaliłem Shazam i po chwili widzę "Single men - Abel Korzeniowski" Hmm...Chociaż jestem wielkim fanem Mansella to nie skreślam naszego rodaka. Wysłuchałem kilka innych jego utworów i muszę przyznać że ma talent i jeśli dalej będzie to robił to zajdzie daleko . Podobieństwo do Źródła nie musiało być efektem zapożyczenia, po prostu jest wiolonczelistą a ten instrument o raz jego dramaturgia jest fundamentem całego soundtracku Źródła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones