Arcade Fire

8,5
176 ocen muzyki
powrót do forum osoby Arcade Fire

Moim zdaniem najlepszy zespół, jaki powstał w poprzedniej dekadzie.

shady_88

Zgadzam się w stu procentach. I najlepszy aktualnie (obok Pulp) koncertowo zespół świata.

Krocz

O fajnie, że ktoś ich tutaj lubi:) a który album podobał Ci się najbardziej?
Bo u mnie wygląda to tak
1. Funeral
2. Neon Bible
3. The Suburbs
A moja ulubiona piosenka to Rebellion (Lies)

shady_88

Jeden z najlepszych zespołów jakie słyszałem ,nie znam ani jednej ich piosenki która by była słaba..
Wg mnie najlepszy album to Neon Bible .

shady_88

U mnie tak samo jak u Ciebie:
1. Funeral
2. Neon Bible
3. The Suburbs
Moja ulubiona piosenka to Power Out, ale bardzo lubię też Rebellion (Lies) i The Suburbs.
Ja także ich uwielbiam. Świetna muzyka i teksty. Szkoda że w Polsce są tak mało znani.

Pozdrawiam ;)

shady_88

U mnie identycznie :3

shady_88

U mnie
1. Funeral
2. The Suburbs
3. Neon Bible

Aczkolwiek "Intervention" rządzi :)

Pozdrawiam fanów!

Alterchaos

Mój ranking:
1. Funeral
2. The Suburbs
3. Neon Bible

Ulubiony utwór - zdecydowanie Neighbourhood #3, tuż za nim część 3, Rebellion i Rococo

shady_88

Oni to mają powera. Zobaczyć ich na żywo to niesamowite przeżycie. ;)

użytkownik usunięty
shady_88

Mnie najbardziej podoba się album "Suburbs", a szczególnie piosenka "Rococo".

shady_88

Zgadzam się kapela jest bardzo dobra a pierwsza płyta (Funeral) najlepsza. Także widziałem parę ich nagrań live na youtube'ie i robią świetne wrażenie.
Jednak myślę, że i w dzisiejszych czasach można znaleźc wyjątkowo kreatywnych i dobrych muzyków, trzeba po prostu wiedzieć gdzie szukać i czego słuchać :)
Polecam zapoznać się ze stroną Pitchfork.com. Z nowych zespołów wartych uwagi wymieniłbym The War On Drugs, The Lost Sounds, The Veils, God Is An Astronaut, The Mars Volta, Deerhunter, Spoon, Coheed and Cambria (niektóre z tych kapel, które wymieniłem już nie istnieją ale cóż)
a z artystów solowych Johna Frusciante, Kurta Vile, Thurstona Moore (niektore piosenki) i przede wszystkim znakomitego Jay Reatarda, któremu sami Arcade Fire oddali szacunek kowerując jego utwór na koncercie - http://www.youtube.com/watch?v=LzOI-cYiGF8 ( i to kilka razy! )
A wracając do Arcade Fire to chciałbym ich zobaczyć na żywo ^^

Bloodbane

Przyłączam się!! :))) Też chcę zobaczyć Arcade Fire na żywo. Może uda się w przyszłym roku, a tymczasem nowa płyta już niebawem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones