Dario Argento

7,4
1 077 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Dario Argento

by nakręcił film, w którym kazałby własnej córce rozbierać się przed kamerą i sam na to patrzał? No to jest właśnie on. Chyba go troszkę jebnęło w dekielek. Poza tym jego filmy są niewartne oglądania!!!

cameronpoe

Nie ma to jak rzeczowa wypowiedź.

Albertino

CAMERONPOE- a ile ich widziałeś, że tak się doniośle wypowiadasz?

FREUDSTEIN

gabryjela_brzozowska

Ja na przykład widziałam tylko "Upiora w operze" i więcej jego filmów nie mam zamiaru oglądać po tym, co zrobił z taką piękną historią. Żeby tak zniszczyć fabułę trzeba naprawdę wyjątkowego talentu.

Udjat

To tak jakbyś nic nie zobaczył, bo Upiór w Operze to jego najgorszy film zrealizowany dla potrzeb telewizji. Poza tym jego filmów nie ogląda się dla "pięknej historii". Żadna osoba, która widziała przynajmniej część jego filmów nie powie Ci, że oglądali je dla pięknej historii. Fabuła? Obejrzyj DEEP RED, a wtedy się dowiesz co to jest perfekcja w ułożeniu fabuły choć nie tylko.

gabryjela_brzozowska

poperam całym moim Serduchem :) fabułą filmów Argento jest rewelacyjna ale chyba jeszcze bardziej w oczy rzuca sie strona wizualna a szczególnie kolorystyka :) jak dla mnie jego filmy to bomba :)

a jak dorzucimy do tego goblina z muzyczką to ooooo mamo :) mozna sie nieźle przestraszyć :D

Udjat

Oczekujesz pięknej, ckliwej, romantycznej historii z przesłodzonym banałem i sztampowymi bohaterami w tle i sięgasz po film DARIO ARGENTO ?! Bez komentarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones