Dario Argento

7,4
1 077 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Dario Argento

Mój ulubiony reżyser horrorów .... najbardziej podobała mi się jego produkcja pt. "Supirta" co po polsku znaczy "Odgłosy" ... świetny film co tu dużo mówić kocham tego pana jak umrze ubmrze połowa horrorów ...

k_z_illa

Podpisuję się pod tym, tylko Ja mimo wszystko wolę FULCI'ego. Szkoda, że nie ma go już wśród żywych.

FREUDSTEIN

gabryjela_brzozowska

Ja wole filmy Argento tylko wnerwia mnie to że większość jego filmów jest o psycholach różnej maści Fulci miał o wiele większą game tematów

k_z_illa

ale gadasz jak połamany,argento to totalny baran ,jego filmy to kicz na maksa , wszystko jest w nich do bani,oprócz scen morderstw
chyba chcesz być cool i tu napisałeś, błaaahahahaa

phil_anselmo

Jak głupek to i głupoty pisze. Oj Phil, aż usta same się rwą do śmiechu. Idź usiądź na koniu ojca i nucąc utwór bonanza zacznij wykonywać tzw. efekt jojo: góra-dół, góra-dół....

scarecrow_2

bezgustny imbecylu
pppfffffffffff akatuj sie tymi tandetnymi filmami

phil_anselmo

Twoja stara jak wysrała cię z pizdy to stwierdziła: pppffffffffff i tak ci pozostało. Chodzi ten gównożerca i pisze wszedzie "pppffffffffff" - głupie to jak smalcowy skwarek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones