David Cronenberg

David Paul Cronenberg

7,4
3 129 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby David Cronenberg

był brany pod uwagę jako reżyser "Powrotu Jedi".
Szkoda troche że go nie wybrali. Nie wiem jakby to wyszło, ale David był wtedy w formie, i pewnie ciekawie by mu to wyszło. Jak uważacie?

mim1312

Może byłoby mniej cukierkowo, a i dialogi lepsze.

mim1312

Równie ciekawie by to wyglądało gdyby wyreżyserował też brany pod uwagę David Lynch. Obaj są artystami i mają swój specyficzny indywidualny styl. Ciekawa alternatywna historia kina:)

Dude_

Lynch by to spartolił, tak jak i spartolił po latach Twin Peaks.

ObywatelTB

Może nie było sensu powracać do Twin Peaks po prostu. Kilka fragmentów było jednak fajnych.

tocomnieinteresuje

Zgadzam się. Było praktycznie awykonalne podtrzymać tamtego surrealistycznego ducha pierwotnego Twin Peaks przy życiu. W nowym rzeczywiście były fajne motywy, szczególnie te magiczne, ale postać Coopera - warzywa była zwyczajnie męcząca.

ObywatelTB

Tak. Dramaturgia była najsłabszym elementem całości i niepotrzebnie tak długo "bawiliśmy" się otępiałym agentem. Nie spodziewałem się - tak szczerze - wiele po nowej odsłonie, bo mam taką teorię, że starzejący się twórcy niestety tracą to "coś" z wiekiem. Od "Mulholland drv" Lynch był w słabszej formie niestety. Natomiast też odwrotnie od wielu osób nie jestem tak sentymentalny, aby brać w ciemno wszystko, co kiedyś mi się podobało. Natomiast gorzej wypadł powrót "Z archiwum X", które teoretycznie było prostsze w kontynuacji.

ObywatelTB

Dokładnie

mim1312

Gdyby został wybrany to na końcu Vader by się zmienił w Vaderomuchę

piotral_2

Ty już lepiej nic nie pisz.

mim1312

Jaba The Hut zginął by rakietą i jego szczątki rozleciał by się wszędzie xd

użytkownik usunięty
mim1312

Akurat Powrót był fajny. Co tam zmieniać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones