Eric Clapton

Eric Patrick Clapton

8,3
406 ocen muzyki
powrót do forum osoby Eric Clapton

Eric jest dla mnie może nie najlepszym gitarzystą i kompozytorem, ale to jest strona traktująca o filmach i ogólnie pojętej telewizji, a w tej materii "Clapton jest Bogiem". Za muzykę do "Zabójczej Broni 1-3" dostaje ode mnie 10.

lelel

Za to w mojej opinii Eric Clapton jest jednym z najlepszych gitarzystów wszechczasów, radzę przesłuchać więcej Jego utworów, szczególnie tych na których gra na gitarze akustycznej:)

szymon160690

Clapton jest uniwersalnym i wszechstronnym gitarzystą, grywał i nagrywał z wieloma znanymi muzykami, jak choćby Sting, Phil Collins, The Beatels, Jimmy Page(Led Zeppelin), Mark Knopfler(Dire Straits), Hendrix, B.B. King, Johnny Cash, Pete Townshend(the Who), Roger Waters(Pink Floyd), Muddy Waters, Buddy Guy i wielu innych.
Najlepsze jest w nim to, że im więcej się go słucha, zarówno poprzez albumy jak i wystąpienia na żywo odkrywa się coraz więcej jego talentu i powoli coraz bardziej siego docenia.
Ja kiedyś baaardzo nie doceniałem Claptona, obecnie to mój ulubieniec :)

ikcibaZlewaP

Miałem okazje być na koncercie w Toronto w lutym 2010 roku,wirtuoz gitarki,a ty lelel jak sie nie znarz na rzeczy nie odzywaj sie i nie pisz głupot pozdrawiam fanów

marcinek77

" Tears in heaven " jeden z najpiękniejszych za zarazem najsmutniejszych kawałków na świecie. Mimo, że tak prosty sprawia, że człowiek mimowolnie się wzrusza.

marcinek77

marcinek, lelel wyraził tylko swoją opinię, nie krytykując przy tym nikogo

ikcibaZlewaP

oki ,opinie taka mogl zachowac dla siebie,a nie pisac na forum takie bzdury pozdrawiam serdecznie ikcibaZlewaP

marcinek77

Takiego kopistę uważasz za najlepszego? Ciekawe jakie to każdy ma inne standardy i wymogi. Ten frajer nic sam nie stworzył poza JEDNĄ piosenką. A kopiować cudze kazdy się może nauczyć, tylko do tego wystarczy nie mieć honoru i być nieudacznikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones