Harold Faltermeyer

Harold Faltermeier

8,1
780 ocen muzyki
powrót do forum osoby Harold Faltermeyer

HF napisał niezłą muzykę do popularnej polskiej gry komputerowej "Jack Orlado". Wielka szkoda, że śliczny jazzowy kawałek, który właśnie jest użyty w jej ścieżce dźwiękowej nie jest w Polsce dostępny na płycie...

pater

a właśnie, że był dostępny i mam go na dysku ;)

marcinFBI

A ja mam cały soundtrack, wystarzyło pojechac do Niemiec i kupić za pare marek:P Całość wymiata. Najlepszy kawałek według mnie to Night Time is the Right Time. Niejeden kawałek filmowy przy tym się chowa.
Pozdro. Harold RULES!!

BErnaGrucha

"a właśnie, że był dostępny i mam go na dysku ;)" - Prosimy o tytuł tego utworu ;)

BErnaGrucha

BErnaGrucha, mam prosbe.
Poprosze o kontakt tibiax6@wp.pl

Pozdrawiam.

pater

Widocznie coś ma do polskich gier, bo do Two Worlds też soundtrack napisał ;P OST jest w porządku, choć widać, iż Faltermeyer nie ma raczej doświadczenia w tworzeniu muzyki do gier. Two Worlds to erpeg, w których muzyka przygrywa cały czas gdzieś tam w tle, lecz soundtrack do TW jest zbyt charakterystyczny i przebija się na pierwszy plan, co w grach jest minusem, gdyż po jakimś czasie ścieżka dźwiękowa zaczyna nużyć i męczyć. Mimo wszystko muzyka nadaje charakteru i klimatu grze co jest plusem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones