Howard ShoreI

Howard Leslie Shore

8,6
12 604 oceny muzyki
powrót do forum osoby Howard Shore

A muzyka z Władcy Pierścieni to prawdziwe mistrzostwo świata.

rado_filmaniak

Masz rację!

argail_filmaniak

Poczekajcie na hobbita- Będzie furora ! :D

kazkas

Z hobbita jest dobra. Ale oprócz motywu z Misty Mountain nie ma na razie tylu charakterystycznych melodii (nowych w każdym razie). Może jak będzie wiecej lokacji

Kulasisko_Pospolite

a Radagast the Brown ? jest jeszcze wiele więcej jest świetnych utworuw.

rado_filmaniak

Muzyka we "Władcy..." to właśnie jedyny ost, którego powinien się wstydzić

napruto

co ty pieprzysz napruto
a rozumiem fan Morricone ...
Władca Pierścieni wymagał stworzenia właśnie takiej muzyki ,epickiej i monumentalnej podobnie jak gwiezdne wojny od Williamsa .W obydwu przypadkach wyszło to znakomicie.

GeorgePatton

To jest jakaś zależność pomiędzy fanami Ennio, a muzyką z władcy?

jankotelegazeta23

zauważyłem że Ci od Morricone nie przepadają za taką muzyką

GeorgePatton

Ja tam ubóstwiam Ennio, ale muzyka z władcy też jest świetna.

użytkownik usunięty
jankotelegazeta23

Potwierdzam, MOŻNA lubić jednocześnie pana Morricone i kompozycje Shore'a. :)

Racja ; )

napruto

Już masz w ryj

GeorgePatton

dołączam się :D. a tak na serio ... za każdym razem, gdy oglądam Drużynę Pierścienia czy ostatnie sceny Powrotu Króla i słyszę tą piękną muzykę... ach ...
14 grudnia w Cinema City Maraton Władcy. Co to będzie za noc :)

rado_filmaniak

pełna zgoda, mistrzunio:)

rado_filmaniak

W pełni się zgadzam, muzyka z LOTR jest świetna i nie rozumiem ludzi, którzy zarzucają jej, że jest zbyt pompatyczna. Przecież ona musi taka być i oddawać powagę i epickość tego, co się akurat rozgrywa w Śródziemiu.

rado_filmaniak

Moim zdaniem nie ma i nigdy nie będzie lepszej muzyki filmowej niż soundtracki z LOTR'a, a Shore jest jednym, jak nie najlepszym kompozytorem muzyki filmowej na świecie.

rado_filmaniak

dla mnie muzyka z WP jest arcydziełem, do dziś mam caly soundtrack na telefonie i czasem slucham czy na youtube. Najlepsza muzyka filmowa ever. Bo tu nie chodzi o jedna czy 2 melodie znakomite jak w innych filmach. Tylko, że od początku do końca muzyka jest na najwyzszym poziomie nie sa slabszych elementow dlatego mozna sluchac 2h sountrack przez lata i nie nudzi. Muzyka stworzyl taki klimat ze poprostu nie umiem obnizyc oceny WPchocbym chcial. ehh ...

użytkownik usunięty
rado_filmaniak

Pi.eprzyć muzykę z "Władcy", ten gość komponuje dla Cronenberga! I za to ukłony dla tego Pana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones