John Belushi

John Adam Belushi

8,8
1 909 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Belushi

Mam pytanie.

użytkownik usunięty

Wiadomo , że John zażywał narkotyki i , że zmarł od zażycia speedballu , ale niewiadomo jaki to był narkotyk. Więc jeżeli ktoś wie jaki to narkotyk czy może mi pomóc ? Będę bardzo wdzięczna !

http://pl.wikipedia.org/wiki/Speedball_(narkotyk)

użytkownik usunięty
hugoslawek

Nie chodzi mi o to z czego składa się speedball , a jest to mieszanina kokainy i heroiny. Chodzi mi o to jakie brał narkotyki czy była to metaamfetamina czy kokaina czy heroina czy może marihuana. Ale dzięki za dobre intencje ;D A co do Johna to wspaniały komik , aktor i muzyk. Miał niesamowity głos. Uwielbiam jego zespół BLUES BROTHERS BAND < 3 , którego słucham na okrągło ! (a mam 14 lat).

użytkownik usunięty

tak, z pewnością przedawkował marihuanę xD

jeśli chodzi o narkotyki to przedobrzył, Keith Richards w Life pisze - " Kupiłem w Los Angeles perski brown od kobiety imieniem Cathy Smith, ta kobieta okazała sie także przyczyną upadku Belushiego. Towar okazał się dla niego za mocny. Był bardzo silnym facetem, ale przekraczał limity. nie był wtedy w dobrej formie."

użytkownik usunięty
maryjan1_2

Już wiem jak John zginął i co brał. Brał kokainę lecz później zachciało mu się hery. A potem Smith zaproponowała mu speedball. Taka mała ciekawostka John był przez długi czas czysty ponieważ chciał zrobić turne z zespołem, ale gdy poszedł na plan do filmu "Neighbers" zaczął brać ponieważ na planie koke uważali za coś normalnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones