Krzesimir Dębski

7,8
2 073 oceny muzyki
powrót do forum osoby Krzesimir Dębski

Nie znam wszystkich i raczej nieprędko poznam, jednak mimo to jestem wielką admiratorką twórczości pana Dębskiego:) Moim zdaniem najlepiej poradził sobie z muzyką do filmu "Stara Baśń" - do dziś mam przy niej dreszcze, a przy pierwszy słuchaniu archaicznych brzmieniowo chórów prawie płakałam. Na mojej liście ten soundtrack znajduje się na samej górze śwtatowych dokonań.
A poniżej "Ogniem i mieczem":)

Haletha

zdecydowanie utwór 'w krainie szuflandii' w 'kingsajzie' i pozostałe motywy symfoniczne stamtąd. takie genialne akordy nieczęsto wpadają w me uszy ;)

jammer

a czy masz moze pelny soundtrack z tego filmu w mp3...Jesli tak to bardzo bym prosil

użytkownik usunięty
Haletha

Zdecydowanie sie zgadzam - "Temat Miłosny" wymiata kapcie!

Haletha

"Czas nas uczy pogody" jest dobry ale to żaden soundtrack

Haletha

Akurat to właśnie muzyka do Ogniem i mieczem jest najlepsza świetnie skomponował klimat do filmu do batalistycznych scen husarii i do tego chyba najlepsza wersja na zielonej ukrainie jaką słyszałem. Skorza, że nasza kulawa kinematografia nie potrafi do końca wykorzystać tego kompozytora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones