Nicholas HooperI

8,1
516 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nicholas Hooper

Brawo panie Hooper !!! Score do nowego Pottera jest naprawdę niesamowity, może nie to co Williams, ale Doyla pan na głowe bijesz :))

Maciek_2

Zgadzam się z tobą. Wspaniała, magiczna mzyka...:)

michal1107

Jest naprawde magiczna. Odwalil kawal dobrej roboty. Ale mysle ze brakuje pewnych rzeczy. Przede wszystkim brakuje mi tutaj troche mocnej muzyki, ktora jeszcze bardziej spotegowalaby doznania widza podczas niektorych scen. Chodzi mi o scene walki Dumbledore'a z Voldemortem. Scena wywarła na mnie oczywiscie duze wrazenie ale brakowalo wlasnie jakiejs poteznej muzyki. I wlasnie taka muzyke zrobil Patrick Doyle, a dokladniej chodzi mi o utwor "Voldemort", gdzie muzyka sprawiala ze przechodzily mi dreszcze.

Maciek_2

ja myślałem że ta muzyka to bedzie jedno wielkie gówno, ale gdy jej posłuchałem okazało się że jest naprawde magiczna, jednak czasem warto zaryzykowac, filmu jeszcze nie widziałem ale dzięki tej muzyce musi być naprawde niezły.

Maciek_2

Na Doylu trochę się zawiodłem. Nie czułem tej magii Williamsa. Czuc że Hooper ma inny styl, ale niektóre kawałki były naprawdę świetne :).

Maciek_2

Zwłaszcza utwór Sirius Deception - lecacy w momen cie gdy Harry widzi Syriusza torturowanego przez Voldemorta. Prosze wiecej takich kawałków!

Scirm

moim zdaniem Doyle spisal sie rownie dobrze jak Williams natomast Hooper juz troche gorzej chociaz zachwycił mnie utwor Flight of the order of the phoenix, przyjemne dla ucha były takze utwory: Dumbledores army, The ministry of magic a takze Fireworks. Natomiast rozczarował mnie utwór The kiss.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones