Steve Jablonsky

7,1
2 436 ocen muzyki
powrót do forum osoby Steve Jablonsky

10/10!!!! dawno nie słyszałam tak klimatycznej muzyki!!!! nie pozwala siedzieć spokojnie jak się jej słucha!!!! to jeden z lepszych soundtracków jakie posiadam :D:D:D

Karola

Zgadzam się też posiadam ten soundtrack przez kino daje niesamowitego kopa he :)

Lukasz198919

Zajebista muzyka filmu akcji, to na pewno. Posłuchajcie sobie utworku „Scorponok” i zobaczycie :D

Lady_von_Teschen

Jak dla mnie na razie 6- żadnych nagród nie posiada, ale wielki szacun za "Łzy słońca". Pewnie ocena pójdzie mu w górę po "Transformers 2".

I_am_a_Bad_Girl

Ooo! Już ma siódemkę za "Mustanga z dzikiej doliny". Kiedyś mogłam oglądać ten film bez końca...

I_am_a_Bad_Girl

Jak na razie , w większości kawałków słychać Hansa Zimmera ,słychać że Jablonsky się na nim wzoruje ,Zimmer to master , nie jednego kompozytora wychował http://en.wikipedia.org/wiki/Remote_Control_Productions



Remote Control Productions

fass

Nie wiem gdzie Wy tam słyszeliście jakikolwiek klimat. Czy aby na pewno mamy na myśli ten sam soundtrack? :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones