Thomas NewmanI

Thomas Montgomery Newman

8,1
9 052 oceny muzyki
powrót do forum osoby Thomas Newman

Najlepszy. W moim prywatnym rankingu stoi na podium przed Williamsem i Morricone. Jedyny twórca muzyki filmowej, którego dzieła bezustannie figurują na mojej playliście :)

kosobi

Wstyd przyznać, ale zwróciłem na niego uwagę dopiero dziś, po obejrzeniu "Drogi do zatracenia". Z całego filmu muzyka podobała mi się najbardziej. Nadała filmowi wspaniały klimat.

kosobi

nie ma drugiego takiego. Droga do szczęścia, skazani na Shawshank, zielona mila, podaj dalej, american beauty i biały oleander, to najpiękniejsze soundtracki. bez jego muzyki nie byłyby takie same. Mistrz refleksji.

kosobi

Tak, zgadzam się z Wami, w moim rankingu też jest nr jeden :). Jego muzyka dodaje filmom głębi i zdecydowanie to dzięki niej tak wiele filmów staje się wyjątkowymi w historii kina :)

kosobi

Uwielbiam go za 'Skazanych na Shawshank', 'Zieloną milę', 'Joe Blacka', 'Biały oleander', 'Zapach kobiety'. Najlepszy kompozytor!

kosobi

No a ja uwielbiam Newmana za "Małe kobietki". Wzruszam się, ilekroć słyszę tę muzykę. Z biegiem czasu stała się dla mnie ważniejsza niż sam film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones