Thomas NewmanI

Thomas Montgomery Newman

8,1
9 049 ocen muzyki
powrót do forum osoby Thomas Newman

ZDECYDOWANIE NAJLEPSZY KOMPOZYTOR W DZIEJACH KINEMATOGRAFII

użytkownik usunięty
damage84

Zgadzam się w 100%
Niech żyje Thomas Newman!

Osobiście wolę Hansa Zimmera, ale ten człowiek też jest niezwykły;)

Maximus_13

Wspaniały, tak wspaniały kompozytor, mnie najbardziej urzekła muzyka do filmów "american beauty" i "podaj dalej"!

damage84

Według mnie lepszy jest przede wszystkim Webber, a Morricone i Shore także mu nie ustępują.

damage84

Newman jest jednym z lepszych kompozytorów, ale według mnie nie ma się co równać z Morricone i Johnem Williamsem.

Nick_the_Greek

O tym, że jest jednym z lepszych to nie ma nawet, co dyskutować. Jednak na pewno nie jest "Najlepszym z najlepszych" jak napisał autor posta.

damage84

Jest śiwtnym kompozytorem, jego muzyka z filmu Dobry Niemiec jest niesamowita i stwarza w tym filmie wspaniały klimat, ale nie nazwał bym Newmana najlepszym kompozytorem. Moim zdaniem najlepszym kompozytorem w dziejach kina jest zdecydowanie John Williams. Jego soundtrack z Listy Schindlera jest przecudowny, a motyw przewodni tego filmu to jeden z najpiękniejszych motywów muzycznych.
Pozdrawiam :-)

kamul

Hmm myślę, że mozecie miec racje.. Jednak po obejrzeniu Zielonej Mili, American Beauty i Skazanych na Shawshank stał się moim ulubionym kompozytorem muzyki filmowej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones