Trent Reznor

Michael Trent Reznor

8,2
2 853 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trent Reznor

to video jest zdecydowanie najpiekniejsze:)

beata_j_blazejcak

Operatorem tego klipu był niejaki Jeff Cronenweth, klient odpowiedzialny między innymi za zdjęcia do "Podziemnego kręgu".

beata_j_blazejcak

Czy ktoś dotarł do informacji, kto grał "chłopca" w tym teledysku?

Vampire_Nataliee

Chyba nie wiec można dodać :), a teledysk taki jaki lubię szkoda tylko ze piosnką jakoś nie bardzo pasuję :)

Lap

Niestety, ja szukam informacji na ten temat...I nie mogę dotrzeć.
Nie pasuje? A wiesz, trzeba wiedzieć pewne ukryte info, by zrozumieć :D Oficjalna wersja brzmi, ze to w chłodzie jakiemuś zmarłemu krewnemu, tak? Nie z tych rzeczy, piosenka i teledysk są inspirowane pewna książka xD I wtedy wszystko idealnie pasuje...

Vampire_Nataliee

Książka poe ? czy Williama B. ? jakoś sobie nie mogę wybraniać takiego gotyku w czymś innym :), trochę to podobne do Draculi w co wątpię.By było to tak oczywiste :)

Lap

Anne Rice, znaną przed wszystkim Wywiadu z Wampirem - ale ten motyw dotyczy akurat trzeciej książki cyklu, "Królowej Potępionych", gdzie znajduje się rozdział "Opowieść o Danielu, ulubieńcu Diabła, bądź tez chłopaku z<Wywiadu z Wampirem>".
Są tam opisane relacje miedzy Danielem, reporterem oraz wampirem Armandem, nieśmiertelnym siedemnastolatku. Łaczyły ich cokolwiek gorące uczucia.. xD
Chłopiec z teledysku wygląda i zachowuje sie dokładnie tak jak Armand, no i te całe psychodeliczne klimaty... Słowa "perfect drug" nawet pojawiają się w rozdziale xD A cała piosenka jest jak wiadomość od Daniela dla Armanda .
Turn off the sun, pull the stars from the sky
The more I give to you, the more I die(...)
My blood wants to say hello to you
My feelings want to get inside of you
I jak się podoba?:3

Vampire_Nataliee

No akuart te książki znam choć jestem na "Opowieści o złodzieju ciał" może dla tego jeszcze nie spostrzegłem tego , wampirzym i NIN? no to śmiała hipoteza jakoby nigdy nie słyszałem o tym by NIN coś śpiewał to już bym bardziej posądzał MJK z APC .Ale racja tekst który poniekdąd znam na pamięć zawsze mi się kojarzył z miłością (czy do facet czy nie) może jednak masz rację może to mieć coś w wampiryzmem ciekawa koncepcja , choć najmniej dla mnie zrozumiała piosnka jest... :)

Pozdrawaim.

Lap

Radze zajrzeć do książki - jest chronologicznie trzecia, "Opowieść..." jest czwarta.
Z tego co wiem, oficjalnie tej informacji nigdzie nie ma...ale, jak widać, plotka też jest źródłem wiedzy :3
Pozdrawiam również ^^

Vampire_Nataliee

No własnie plotka , mogło to być równie dobrze inna książka o wampirach czy też w ogóle z wampirami nie mająca wspólnego tego sie nie dowiem książkę na pewno przeczytam :).Choć najlepiej by było zapytać samego NaTrętda ;) lecz jak będę miał sposobność na pewno to zorbie :)
Pozdrawaim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones