Trent Reznor

Michael Trent Reznor

8,2
2 853 oceny muzyki
powrót do forum osoby Trent Reznor

Wielki muzyczny " Talent " , " Geniusz " itd. moge wymieniac .... Dzieki mojemu bratu poznalem cos takiego jak Nine Inch Nails.Mialem bodajze 12-13 lat jak pierwszy raz uslyszalem Reza , to bylo jak dotąd najwieksze dzielo Trenta The Downward Spiral.Powiem szczerze ze ciezko bylo , juz po pierwszych trzech kawalkach mialem ochote wylaczyc ten perwersyjny jazgot ale jednak wytrzymalem mimo ze dalej musialem przesluchac takie utwory jak march of the pigs , ruiner , the becoming , big man with a gun , mroczne eraser i wreszcie reptile , a wszystko pieknie zakonczone utworem Hurt..... i odziwo niedostalem ataku serca :} Nine Inch Nails to jedyna muzyka jaka slucham { no moze jeszcze troche Depeche Mode , tez są fajni } oczywiscie rownie znakomitymi dzielami Trenta są : Pretty Hate Machine [89], Broken[92] , The Fragile {wypasiony longplay}[99] co do ostatniego albumu With Teeth bylem troche zawiedziony to jednak niebylo stare dobre NIN bardziej slychac rock pop , brakowalo mi tego dzikiego wrzasku ale ogolnie i tak spoo albumik....:) POZDRO dla wszyskich fanow [NINE INCH NAILS].

TrentNiN

Kiedy ja pierwszy raz słuchałam TDS to mnie rozwaliło. jescze nigdy przedtem się tak nie czułam. To było jak euforia i ból jednocześnie. Album prowadził mnie przez najskrajniejsze emocje. Miałam tyle takiej niezdrowej energii.W ciągu trzech dni przesłuchaałam albumu 14 razy. Później doszłam do wniosku, że to na mnie źle działa i odstawiłam na dwa tygodnie. Teraz już to tak na mnie nie działa (prawdopodobnie dlatego, że znam już na pamięć), ale i tak kocham ten zespół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones