Cobra Kai
powrót do forum 2 sezonu

Dobrze że Netflix przejął ten serial od YT gdy ten go porzucił

ocenił(a) serial na 9
asafek

Nawet bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 8
robert2207

Nawet bardzo, bardzo dobrze.

ocenił(a) serial na 9
celebes

Wręcz genialnie.

ocenił(a) serial na 9
asafek

Serial jest świetny, ale na dwóch sezonach dla mnie to koniec
Znając Netflixa sami zobaczycie co oni zrobią z tym serialem
Naładują wszędzie tego gó*n@ lesbijek, gejów i ogólnie LGBT
Jeden z głównych bohaterów pewnie zejdzie na drugi plan bo zastąpi go ktoś innego koloru skóry
Bo jak się nie obsadzi kogoś innej rasy niż białej to od razu rasizm i dyskryminacja i będą protesty i pozwy
Swoją drogą nawet nie zdziwię się gdyby Netflix odwalił taki numer gdyby w trzecim sezonie jak najpewniej wróci "znana aktorka" ;) (nie będę spojlował) z pierwszej części filmu zrobiliby z niej les
Dla niektórych ta seria to już klasyk i niektórym filmom czy serialom się tego nie powinno robić

I nie mam nic do remake'ów czy powrotów po latach, ale pewne zasady MUSZĄ być przestrzegane

https://m.kwejk.pl/obrazek/3509091/szanuje.html

ocenił(a) serial na 9
kamilw6

Nie zrobią, bo w 2 sezonie pokazywali, że ma męża i dzieci

kamilw6

Super serial, a czytając Twój komentarz, to jedyne co dobre z niego to pierwsze 3 słowa, reszta to jakiś gniot i ból dupy o nie wiadomo co, bardziej to u Ciebie można wyczuć jakiś rasizm 

ocenił(a) serial na 9
cegla86

Mówię co czuję a nie co mi media wciskają teraz na każdym kroku i nie podoba mi się w jaką stronę idzie kino czy telewizja
Chociażby nowe zasady oskarów i kryteria jakie dany tytuł musi spełniać

Co najmniej jeden z aktorów/aktorek grających główną rolę lub grający istotną rolę drugoplanową, musi być reprezentantem mniejszości etnicznej lub rasowej (chodzi nie tylko o Afroamerykanów ale też na przykład rdzennych Amerykanów)

Co najmniej 30% obsady ról pomniejszych musi reprezentować takie grupy jak kobiety, osoby LGBT plus, osoby z niepełnosprawnościami i osoby z mniejszości etnicznych

Fabuła filmu ma być powiązana z tematem bliskim dla danej niedoreprezentowanej grupy społecznej (i znów: kobiety, mniejszości rasowe, LGBT+ itp.)

Rasistą nie jestem po prostu jestem wściekły co się stało ze światem w ciagu kilkunastu lat
Chociaż te stare i kultowe już dla mnie seriale
Świat według Kiepskich i odcinek Korzenie gdzie wszyscy byli czarnoskórzy
albo Miodowe Lata i odcinek List z Nigerii lub Dzikość serca i 13 Posterunek "Geniusz i wicemistrz" gdzie Czarek kłócił się murzynem
Zawsze wszystko można było podać w prosty i zabawny sposób i każdy miał z tego fan a nie bólu dupy a teraz nie można się nawet negatywnie wypowiadać na te tematy bo zaraz ktoś się przysra o rasizm
To samo tyczy się LGBT
Może większość społeczeństwa (w tym ja) patrzyłaby normalnie jeszcze na takie osoby odmiennej orientacji gdyby nie odpi@#$%^ali takich cyrków jak np to :

https://www.youtube.com/watch?v=1oF91YOGflA

Przykładów jest cała masa

a to jakieś zamieszki,napaści ,rozboje,zniesławienia przechodniów ,blokowanie ruchu ulicznego ,rzucanie w tłumy kolorowymi flarami itp
Jak ktoś chce się ujawnić to jest to jego osobista sprawa ,ale nie musi o tym wiedzieć cały świat bo reszta ludzi naprawdę ma to głęboko w dupie a odwalając tego typu rzeczy pokazują wszystkim jakimi są idiotami
Swoją drogą takim zachowaniem chcą być traktowani przez prostych ludzi z równością i szacunkiem. BRAWO

ocenił(a) serial na 9
kamilw6

P.S. ;D

https://www.youtube.com/watch?v=VZ8dUnsxk1E

ocenił(a) serial na 8
kamilw6

To prawda że jak netflix coś przejmuje to nie kończy się to dobrze bo netflix produkuje słabe seriale przez to że stara się nie urazić czyiś uczuć.

Netflix na początku robił dobre seriale jak Markopolo czy Daredevil ale skręcił w stronę robienia pasztetu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones