PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820852}
8,1 4 063
oceny
8,1 10 1 4063
8,0 2
oceny krytyków
Harley Quinn
powrót do forum serialu Harley Quinn

Czemu jakiś analfabeta robił napisy do serialu to aż nie do pomyślenia żeby odjebać coś takiego.
Rozumiem jak są darmowe strony i tłumacz robi to za darmo dla fanów ale tutaj ktoś wziął za to pieniądze. Jeszcze mi oczy krwawią.

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

U mnie w appce są napisy (bez polskich znaków, "ł" w ogóle zjada), natomiast wersja w przeglądarce w ogóle nie ma napisów

falconn

Na szczęście po paru odcinkach idzie się przyzwyczaić i czyta się intuicyjnie a serial jest tak dobry że i tak oglądam

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

Niby tak, ale wiesz, płacisz za usługę to chciałbyś żeby nie była zrobiona po łebkach

falconn

Argument nie do podważenia xD

nariusz_h

Pojawiły się poprawione napisy + dubbing dla części odcinków

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

Oj niestety bolą te napisy jak i brak dubbingu, teraz chyba pojawił się tylko w dwóch pierwszych odcinkach

bartekw200026

Już chyba jest we wszystkich odcinkach

ocenił(a) serial na 8
kristof0111

Niestety nie jest

bartekw200026

Coś wiadomo z tym dubbingiem? Czy oni dodają go co tydzień czy coś? Bo teraz w obu sezonach tylko pierwsze 5 odcinków ma dubbing.

ocenił(a) serial na 8
grzech124

Niestety nie dodają co tydzień, czekam już z miesiąc aż dodadzą dubbing

bartekw200026

eh, trochę to irytujące, że dubbing jest tylko na początku, a potem w losowych odcinkach. Mam nadzieję, że oni się ogarną na tym hbo max niedługo, bo mam wrażenie że nieodpowiednie osoby zajmują się zarządzanie u nas tym wszystkim

ocenił(a) serial na 8
grzech124

Niestety średnio to wygląda na razie

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

Pewnie jakiś błąd techniczny. Ale umieram że śmiechu jak przezywasz tlumaczy od analfabetów A masz na imię Nariusz xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones