PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153172}
7,7 15
ocen
7,7 10 1 15
Harry's Game
powrót do forum serialu Harry's Game

Ciekaw jestem czy ten film będzie w Polsce wydany...? A chciałbym, znam tylko muzykę z tego filmu i tym bardziej obejrzałbym w końcu film.

Darth_Magnus

Tez jestem strasznie ciekaw. Jednak to film z 82 wiec nie widze powodu dla którego ktos mialby go wydawac. Szukałem jakis odcinków w sieci, ale bez skutku - zresztą i tak nie ma żadnych napisów w języku polskim.

A kawałek Clannad to cudo.

Motorcycle_Boy

serial jako taki ściągnąłem ale nie ma napisów ani angielskich a już polskich w ogóle

Polski_Charlie

Sam serial tez już mam, ale z napisami jest tak jak piszesz - ani angielskich, ani tym bardziej polskich.

Darth_Magnus

Taaak, też chętnie bym ten film obejrzał. Niestety będę musiał poczekać aż ktoś zdecyduje się wydać Harry's Game w Polsce :-(

ewander

Widziałem DVD na zagranicznych aukcjach. Gdybym znał dobrze angielski to pewnie bym kupił.

Darth_Magnus

Może ktoś podjął by się wykonania napisów do tego filmu?. Nie tylko mzyka pcha do tego tytułu ale fakt - utwór Clannad jest powalający! Przetłumaczcie proszę ten film!!! Ktokolwiek kto zna angielski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones