PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809824}

She-Ra i księżniczki mocy

She-Ra and the Princesses of Power
8,1 2 546
ocen
8,1 10 1 2546
She Ra i księżniczki mocy
powrót do forum serialu She-Ra i księżniczki mocy

Obejrzałem końcówkę czwartego i piąty sezon ciągiem. Jestem po ostatnim odcinku i od dwóch dni nie mogę dojść do siebie. Jestem na tym forum tylko dlatego (nie czuję potrzeby udzielania się w takich miejscach), że emocje po tym są tak silne, że chciałbym z kimś o tym pogadać, a nikt z moich znajomych nie oglądał tego!

Widzę że są tu osoby które końcówka wgniotła tak samo jak mnie. Końcówka, która jest tak skonstruowana, że ten kto obejrzał cały serial i pamięta to co się tam działo, może sam w wyobraźni tworzyć kontynuację tej historii będąc KAŻDYM z bohaterów i tworzyć ją w dowolnym kierunku.
Końcówka która ma tyle szczegółów a każdy jest tak samo ważny, że żeby dotarł do mnie w pełni wydźwięk przekazu, musiałem obejrzeć ostatni odcinek 3 razy pod rząd. (i nadal nie mam dosyć)

Mam nadzieję że znajdę kogoś też będzie tak lubił o tym rozmawiać, bo czuję się jakbym miał za chwilę oszaleć z nadmiaru pozytywnych emocji. :)

Rrrratunku ^_^

ocenił(a) serial na 10
Ricardo89

Haha, dzisiaj skończyłem oglądać ostatni sezon i też jestem emocjonalnie rozbity (w sumie całość obejrzałem ciągiem w trzy dni xD). Tak, po czymś takim trudno wrócić do normalnego życia, damn it.

Ricardo89

Ja podobnie! Kilka dni temu skończyłam całość, którą obejrzałam w jakieś 3-4 dni i wciąż nie potrafię się ogarnąć. Świetna animacja, z chęcią bym oglądała dalszy przebieg tej historii i wielka szkoda, że to już koniec :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones