PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656486}
7,3 555
ocen
7,3 10 1 555
Castlevania: Lords of Shadow 2
powrót do forum gry Castlevania: Lords of Shadow 2

Strasznie słaba, aż się wierzyć nie chce jak Mercury Steam popsuło tą odsłonę..
A miało być tak pięknie

ocenił(a) grę na 8
lukas_172

Popsuło ? niby czemu ukończyłem grę kilka miesięcy temu razem z "DLC Revelation Pack" i grało się rewelacyjnie bardziej mnie wciągnęła od pierwszej części obie części się różnią owszem ale obie są znakomite czekam na kolejną część.

ocenił(a) grę na 5
D3Mania

Pierwsza część miała genialny klimat i genialne miejsca akcji. Z dwójki zrobili jakieś Proto may vania.
No i na dodatek te nieszczęsne elementy skradankowe. Z resztą kamera też bardziej mi w jedynce odpowiadała...

ocenił(a) grę na 8
lukas_172

Ale w pierwszej części walka była bardziej drętwa niż w drugiej części i przyjemny sposób ulepszania skilli fakt w pierwszej części lokacje były zjawiskowe w drugiej tylko te w zamku teraźniejszość nie pasuje do tej gry psuje cały klimat mam nadzieję że w kolejnej części zobaczymy Castlevanie w starym stylu .

ocenił(a) grę na 10
lukas_172

lukas_172 widać iż nic nie wiesz o tej serii właśnie Lords of Shadow odbiegał od całej serii i było mase żali iz nie jest to klimat tej serii i w 2 powrócono do orginału. Dla mnie obie gry 10/10 choć jedynka bliższa sercu

ocenił(a) grę na 5
maciej2801

Ze starszych castlevanii gralem tylko w jakas na N64 i nie widzialem podobienstwa ani do jedynki ani dwojki LOS.
Nawet jesli to fakt jest taki ze dwojka zostala zjechana zarowno przez prase jak i tez graczy (troche mniej)
Jedynka przyjela sie znakomicie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones