PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608440}

Half-Life 2: Aftermath

Half-Life 2: Episode One
8,1 3 678
ocen
8,1 10 1 3678
Half Life 2: Episode One
powrót do forum gry Half-Life 2: Episode One

Za krótko.

ocenił(a) grę na 6

Rozumiem że akcji więcej, dużo się dzieje, podobno poprawiona grafika (nie bardzo to
odczułem) ale długość to jakiś żart. Kiedy myślałem że gra się dopiero rozkręca...ujrzałem
napisy końcowe. Poza tym brak nowości razi, wszystko jest powielane z podstawowego Half
Life 2 a jeden dodatkowy przeciwnik i więcej postaci Alyx to trochę za mało. Epiosde One i
Episode Two powinny zostać wydane jako jedna część, wtedy miało by to sens.

ocenił(a) grę na 9
Anthrax91

Welp. Wszystkie epizody miały wyjść w jednej grze razem z HL2, już ROK PRZED PREMIERĄ, niestety był atak hakerski i wspaniałomyślny Gabe podzielił grę. Nie ma co narzekać na temat braku innowacji, bo episode 1 to tak naprawdę JEST Half Life 2.

ocenił(a) grę na 9
Anthrax91

Zgadzam się, przedwczesne zakończenie mnie zaskoczyło.
Niemniej jednak uważam dodatek za świetny; przedzieranie się przez rozpadającą się cytadelę bardzo przypominało mi HL1... Potem jeszcze bardziej rozwalone miasto, typowo radziecki szpital (he,he) no i dworzec 'Tehnika' - dużo świetnych chwil.
Zakończenie podobnie jak w podstawce, pozostawiło niedosyt - możliwe, że celowy :) Episode Two już czeka na mnie.

ocenił(a) grę na 6
Anthrax91

Zgadzam się z tobą,gra prócz poprawionej szaty graficznej zresztą bardzo ładnej szaty i prócz naszej miłej kompanki która dzielnie sobie poczyna : )) nie oferuje nic nowego!Bronie są takie same a fabuła jest słaba gra jest też krótka dlatego sensowne byłoby połączenie tych obydwu epizodów jak sam zresztą piszesz.Ocena 5/10 słabo jak na dodatek,nie wnosi niczego specjalnego ale grało się całkiem przyjemnie dlatego taka a nie inna ocena.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones