PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612918}
7,3 1 172
oceny
7,3 10 1 1172
Singularity
powrót do forum gry Singularity

Świetna gra. Genialny klimat, dobra fabuła z 3 zakończeniami do wyboru, polski dubbing na najwyższym poziomie. Strasznie wciąga, już dawno żaden FPS mnie tak nie wciągnął i oferował takiej świetnej rozgrywki. Minusami jest na pewno to, że nie sprawia trudności jak też wcześniej wspomniano - kopiuje pomysły z kilku innych gier, ale wg mnie łączy to wszystko świetnie. Gra jest niby liniowa, ale tego się nie odczuwa, bo świetnie zaprojektowane są poziomy i jest wiele pomieszczeń, w których możemy zdobyć interesujące nas rzeczy. Jak najbardziej polecam!

drenz

Popieram. Gra jest naprawdę rewelacyjna. Świetnie się nią bawiłem i miło spędziłem przy tym czas. Ale jest taka ciekawostka. Gra zebrała niektóre pozytywne recenzje, ale jedna to nie. Czyli w październikowym nie istniejącym już od 3 lat czasopiśmie Komputer Świat Gry, które z 2010 r. zrecenzowali tą produkcję, ale ocenili je naprawdę surowo i negatywnie. Przykład? Za brzydką grafikę (no owszem, może w niektórych momentach wygląda), za braki amunicji (że co, proszę?! Przecież w tej grze da się znaleźć więcej amunicji! Kompletnie ich odwaliło!! :/) i to w zasadzie tyle. Nic więcej. No po prostu żal mi ich! Trochę szacunku, ekipo z KSGRY!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones