PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611508}
7,7 569
ocen
7,7 10 1 569
Jack Orlando A Cinematic Adventure: Director's Cut
powrót do forum gry Jack Orlando A Cinematic Adventure: Director's Cut

Pamiętam ją z mojego dzieciństwa, ostatnio w nią grałam po raz setny. Za każdym razem czuję ciary, słysząc soundtrack. Bez wątpienia - arcydzieło

gacia_3

Tak, muzyka była wspaniała. Klimat był wspaniały. Brakuje tak WSPANIAŁYCH gier :D Ja mam głowie zawsze jedno: "moja lewa ręka to śmierć, a prawej to sam się boję". ;)

użytkownik usunięty
gacia_3

W tej grze wszystko było idealne... humor, rozbrajające dialogi, ręcznie malowane lokacje, mroczny klimat i wreszcie ta wspaniała muzyka. Aż się łezka w oku kręci na myśl, że takich gier już nie ma. A szkoda, bo niewiele jest tak wspaniałych przygodówek. Polski dubbing w tej grze to istne arcydzieło. A teraz? Trudno znaleźć grę z dobrym dubbingiem - z dobrze dobranymi pod postacie aktorami.

"To było kiedyś. Wszystko się zmienia (..), wszystko..." - mógłbym powiedzieć. Kto oglądał intro, ten wie o co kaman.

Bo najlepsza jest prostota.

Tak, ten cytat z intra na stałe zapisał się w mojej pamięci. Gdy dzisiaj wracam do tej przecudnej muzyki, a w grę grałem za małolata, zdaję sobie sprawę, jak bardzo to ona sprawiała tę produkcję wyjątkową. Od wysłuchania soundtracku Jacka Orlando na dźwięk saksofonu przechodzą mi ciarki ; )

Adik161994

To i Hopkins FBI to najlepsze gry przygodowe xD

ocenił(a) grę na 8
Adik161994

Święta Tereso...oni pewnie nie żyją :P

Co do cytatów : Ostatnio można cię poznać po zapachu taniej whisky :D Wszystko się zmienia stary wiesz jak to jest :D KOZAK

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones